Čtvrtek 8. června 2023, svátek má Medard
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Čtvrtek 8. června 2023 Medard

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Green Deal je nutnost, uzdravovat bychom se měli z neznalosti, nezodpovědnosti a hlouposti.

0 4
možnosti

Začněte u sebe a probuďte se z aktivistického snu ;)

1 0
možnosti
Foto

Lidé volí za přirozené vůdce ty nejschopnější. Neřekl bych, že je biologickou potřebou, ale je to sociální potřeba, vyvinutá za tisíce let, protože je to evolučně ověřené, že je to v jejich zájmu. Bohužel ale EU a její vůdci voleni nejsou. Naopak jsou vybírání z poslušných hlupáků. Proto je evoluce smete a já doufám, že nebude potřeba revoluce.

1 0
možnosti
Foto

Lidé potřebují někoho koho by mohli akceptovat jako elitu, tedy někoho, jehož život a úspěch je natolik fascinuje, že k němu vzhlíží jako k vzoru lidského chování. Je zapotřebí pochopit, že péče a ochrana ekonomiky založené na směně a soukromém majetku vyžaduje jako svůj sociologický předpoklad existenci a dobrovolné uznání ‚přirozené elity‘ – nobilitas naturalis. Tyto elity nebudou získávat zdroje jako státy, tj. loupeží, ale klasickou dobrovolnou směnou.

0 0
možnosti

Jak dlouho bude trvat, než se uzdravíme z Green Dealu?

30 - 40 let! A víte proč? Lidem se v minulém století trvalo uzdravit se z rudého komunistického socialismu cca 70 let. 1917 - 1989.

Dnes je další století, jsme o polovinu chytřejší, tak to bude trvat polovinu let.;-D;-D

0 0
možnosti

Škoda, že nemůžu tu karmu dát aspoň 10x perfektní článek R^

8 0
možnosti

perpetuum mobile nemůže fungovat, i když ho budete zkoušet po tisící, ani sociální inženýring a kolektivismus nebude nikdy fungovat, jedno kolikrát ho vyzkoušíte.

Albert Einstein řekl: Jen hlupák dělá stále stejné chyby a přitom očekává jiné výsledky.;-D tak je to s tím náboženským grýndýlem.

11 0
možnosti

Skvěle napsáno ! Greendeal se dá dnes zjednodušeně přirovnat k císařovým novým šatům. Drtivá většina naprosto jasně vidí, že král je nahý a jak podržtaškové kolem císaře císařovy nové šaty falešně vychvalují.

Ono ještě trochu šlo chápat, že když jsme měli od rusa plyn za hubičku, tak jsme si v tomto směru trochu zablbli a ledacos se dalo falešně překroutit. Nyní však když domeček z karet spadnul, tak nějak je k nepochopení ta absurdní zaťatost našich vůdců, kteří ve jménu boje proti GO, ženou všechny proti zdi ještě rychleji než dříve.

7 0
možnosti

Rozdíl ovšem mezi bývalým socialismem a současnými cíli sociálního inženýrství

je v tomu, že myšlenkám komunismu věřili 2-3% obyvatel a ostatní v systému pouze žili, mysleli si oněm své a přizpůsobili se mu tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. V dnešní době bohužel prosazovaným sociálním nesmyslů věří a propaguje je podstatně silnější procento zejména mladých občanů, zblblých současným školstvím, neziskovkami a dokonce i vládnoucími politickými stranami. Komunistický nesmysl vydržel 40 let, tento bohužel vydrží až do úplného zániku civilizace, tak jak ji známe.

5 0
možnosti

green deal ale neni o socialismu, ale o tom, aby lidstvo prezilo konzumni kapitalismus

2 10
možnosti

Ano green deal je nesmysl, snazi se napasovat napravu nasledku na jejich pricinu, tedy na spotrebni ekonomiku zalozenou na ocekavani rustu

0 0
možnosti

tj. green je ok, ale to deal hapruje

0 0
možnosti

J73i10ř33í 74P55a16u96l

9. 2. 2023 8:47

My se z nemoci Green Deal neuzdravime, my na ni zahyneme. Bruselsti inovatori ze svych predstav neprocitli a ani neprocitnou, oni totiz za zadnou cenu nechteji procitnout. To je neco podobneho, jako byste cely zivot tvrdili a byli presvedceni, ze Zeme je placata a na konci zivota by vam nekdo dokazal, ze je kulata. Vsechno by se vam zhroutilo.

3 0
možnosti
Foto

Je to o nastavení a o tom, kdo přijde o prachy z ropy či uhlí...

1 1
možnosti

Nebo kdo na tom vydělá, když zavrhneme ropu a uhlí a místo toho zvolíme jiný zdroj energie.

;-(

3 0
možnosti

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS