Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

D72a91v70i33d 81J53e88c50h

19. 1. 2023 12:58

Ostatně soudím, že Evropská unie musí být zničena.

1 0
možnosti

J89a16n 56T54r92n71k29a

15. 1. 2023 11:04

Všichni v Evropě na EU nadávají, ale skoro všichni probruselské strany volí. Volím - nadávám, volím - nadávám, volím - nadávám. Je to jedno jestli Češi, Nemci, Holandani atd. . Na tom je videt co jsou lidi za ovce - BÉÉ

4 0
možnosti

Karma! To se ale neschopné Fialově vládě nebude líbit! Už aby zmizela! Je to hrůza a děs.

4 2
možnosti

Tentokrát přesně napsáno.

Bohužel stávající vedení EU je již pevně zakotveno uplácením voličů eurohujerských stran bruselskými dotacemi a množstvím aktivistických hnutí, které dávají životní náplň jedincům, kteří by se jinak ve společnosti kvůli svým nedostatečným schopnostem jen obtížně slušně uplatnili.

Navíc stávající regulace a dotace a jimi vytvářená zdražování vytvářejí všelijaké skryté toky peněz, které dříve nebo později přilákají bohatství a moci chtivé jedince, kteří budou nebo už stahují tyto finanční toky na svá konta. Nově vznikající oligarchie zeleného nátěru potom stávající systém odírání lidí bude chtít zakonzervovt, v krajním případě klidně i násilím a diktaturou.

Zdá se, že Evropu bude čekat násilná budoucnost, protože se současným ekonomicky sebevražedným směrem už je ztotožněno tolik lidí, že obrat jinak než nějakým intenzívnějším nátlakem nebude možný.

12 2
možnosti
Foto

Kdybychom Putina nemeli, museli bychom si ho snad vymyslet. Napadeni ukrajiny byl primo dar z nebes, daji se na to svest vsechny nasledky green dealu. R^EU

9 3
možnosti
Foto

Inflace je nástroj na financování vládních zlodějin.

3 0
možnosti

Blábol. Energetické suroviny a energie už k růstu neprispivaji dva měsíce. Zbytek inflace už táhnou potraviny, tedy Andrej Babis a jeho holding od hnojiva po chleba a máslo. To je celé.

2 8
možnosti

Takovou blbost může napsat pouze absolutně neznalý člověk.

To, že momentálně na burze náklady nerostou, neznamená, že čeští distributoři snižují své ceny.

Ty bohužel zůstávají stejně vysoké. Hnojiva, chlazení, pečení, vaření ..... vše vyžaduje elektřinu a plyn. Proč si myslíte, že automobilky se chystají na podstatné snížení produkce v ČR ? Je to tady pro ně drahé.

Raději výrobu přesunou jinam - třeba do Vietnamu.

To je celé.

;-(

2 0
možnosti

Základním zdrojem inflace u nás je populistické zvyšování mezd za Babišovy vlády bez ohledu na "nerůst" produktivity práce. Energie je jen nečekaný přídavek k inflaci navíc. A EU nemá s naší inflací moc do činění, v západních zemích je inflace násobně nižší než u nás.

5 0
možnosti
Foto

Nedostatkové zboží a služby jako zdroj inflace.

Ano, jedincům nepolíbeným ekonomickou teorií a praxí to tak skutečně může připadat. Vždyť přece někde slyšeli, že nedostatek něčeho vedl ke zvýšení cen, tak to je přece jasné. Jenže tak to opravdu nefunguje a ekonom(ka) by to měl(a) vědět.

1 5
možnosti
Foto

Nic Vám nebrání dát si na obydlí ceduli "Tento objekt není v EU."

K té inflace - a nemohou za ni ekonomové, Vám podobní? ;-D

2 12
možnosti

Ne - to jste si opět všechno popletl.

;-)

0 0
možnosti

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS