Neděle 24. září 2023, svátek má Jaromír
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Neděle 24. září 2023 Jaromír
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Dlouhý článek o ničem, jak je u této "ekonomky" ostatně obvyklé. Pokud autorka chtěla říct, že sport je dnes jen byznys a ještě hodně špinavej, tak za prvé k tomu stačila jedna věta, a za druhé to každý ví, takže i tu jednu větu bylo zbytečné psát.:-)

6 4
možnosti

Za 1.) kážeš vodu a piješ víno. Ve tvé nekompromisní logice by ti mělo stačit (místo toho nynějšího rozepisování se) napsat pouze jednu větou: "nemám autorku rád" .. nebo "autorka opět píše o ničem"!

A za 2.) tvrzení, že každý ví, že "sport je dnes jen byznys a ještě hodně špinavej.." je tvrzení naprosto lživé. Sport samozřejmě není "jen byznys".;-)

1 0
možnosti

A30d10a55m 17B77o64d27l62á57k

28. 7. 2016 14:21

Krásný článek pln pravdy...miluju sport, ale "Olympiádu" sledovat nebudu

2 0
možnosti

Ještě lépe: Mám rád sport, tak co bych sledoval Olympiádu.

1 0
možnosti

Vlastně hned první větou pod nadpisem jste řekla vše.

1 0
možnosti

Máte sice pravdu, ale stejně se budu dívat. Prostě proto, že to bude zábava.

1 0
možnosti

mám v podstatě jen jeden dotaz, ale důležitý! za kolik máte, paní Šichtařová, hodinky? A za kolik Pikora? díky za odpověď ;-D

2 0
možnosti

dáma je rasistka

0 1
možnosti

Já myslím, že není. Jen absolutně nerozumí sportu, proto je článek směsí neznalých blábolů a dávno známých věcí; komercionalizace olympiád je kritizovaná od působení Samaranche, masivní doping spadá tamtéž (Soul a Ben Johnson...) atd.

1 1
možnosti

svátek afrického fotbalu? Jste hodně mimo realitu. Např. Siniaková se narodila u nás, když vyhraje, není to svátek ruského tenisu

0 1
možnosti

SOUHLAS. A ještě bych doplnil naprosto nesmyslné plýtvání veřejnými prostředky na tuto šarádu v zemi, kde není na výplaty hasičů, policajtů a kde bují obrovské chudinské slumy (ne, nevěřím, že se Brazílii tyto prostředky vrátí)

8 0
možnosti

R^KARMA!R^ Sport už dávno není o sportu, ale o penězích, o penězích a zas jen o penězích! Pak už ale nejde o sportovní utkání či výkony a proto jsem sport přestal sledovat!:-/

5 0
možnosti

Ano!! A slunce vychází na východě a zapadá na západě. Dáte mi také karmu za můj "objevný" názor?

0 0
možnosti

Já se na olympiádu těším. Tak, jako se těším každý den na nějaké to své sportování (kolo, brusle, chůze). Není nad kritiku člověka, který nic nedělá.

0 0
možnosti

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS