Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J63i40ř93í 16L73i72n88d66a

26. 5. 2017 16:03

hezka a zejmena fotogenicka dama, nazory obcas trochu ujete, ale ctive....

0 0
možnosti

Přidejte si mezi muslimské země ještě Bosnu a Hercegovinu. Nebýt EU a USA už dávno by se rozpadla na tu dominantně muslimskou Bosenskochorvatskou federaci a Srbskou republiku v BiH.

0 0
možnosti

Pardón to patřilo pod

"Evropě hrozí nová občanská válka"

0 0
možnosti

Paní Šichtařová, za pár dní se uvolní místo ministryně školství. Nechtěla byste to vzít, abyste napravila tu bídu a zmar, kterou tam (zatím ještě) současná ministryně páchá?

I když - ona stejně nakonec zvítězí stranická příslušnost nad rozumem... škoda.

0 0
možnosti

No konečně trochu slušný článek, kde pisatelka používá svoji hlavu.

1 0
možnosti

Sranda to teprve začíná, pokud rodina žije v zahraničí. Tento metodický pokyn na to jaksi zapomněl a nikdo neví, co s tím vlastně...... Jde o případ, kdy v rámci čr rodina má pořád bydliště na staré adrese.

0 0
možnosti

J88a78n 23N94ě37m69e52c

23. 5. 2017 21:29

Je pravda, že v satelitech kolem Prahy může být situace odlišná, ale u nás v Praze nám bez problémů vzali syna (rok před školou) do spádové školky, předloni dceru (dva roky před školním věkem) do školky a rok před školním věkem po DŮKLADNÉM přezkoušení psycholožkou i do spádové školy.

Moje zkušenost se státem je v tomhle tedy víceméně dobrá. Akorát ve školce by se měli dětem víc věnovat a rozvíje je. Jasně, stálo by to nějaké prachy nevíc, ale rád bych je zaplatil. Nějakou pozitivní roli ten rok školky ale i tak sehrál, dítě by si mělo zvyknout na kolektiv, na paní učitelky atd. Myslím si, že by klidně stačily třeba 3 dny v týdnu, v tomhle bych se Šichtařovou i souhlasil. Se školou mám zkušenosti zatím dobré.

0 0
možnosti

Zvyknout si na kolektiv, to je jen zaklínadlo. My, co jsme lítali s děckama na ulici od rána jsme nikdy nepochopili, kam ti ostatní vlastně chodí, že si za námi můžou jít hrát až odpoledne.

0 0
možnosti
Foto

Markéta trochu mele páté přes deváté ... proč by mělo někomu, kdo dělá na směny, činit problémy zajistit dětem školku každý den? V letech předrevolučních i dnešní době je plno regionů, kde dělají lidi na směny celý život a přesto se jejich dětí do školky dostanou ... Buď s jedním s rodičů, starším sourozencem nebo sousedem ... nechápu, proč práce na směny automaticky znamená, že dítě není ve školce každý den ... Taky by se měla trochu podívat, jak žijí normální lidé, ve městě či vesnici a né v satelitní aglomeraci za betonovými ploty ... a jen tak na okraj. Dítě v předškolním věku a už má kroužky? Dokonce vlastního výběru? No komu to chcete namluvit ...

1 3
možnosti
Foto

Představte si že všichni nežijí podle vašich představ o životě. ;-)

0 0
možnosti

Ano, ale jen pokud se dostane tam, kam spádově patří, ne 50 km za svůj domov.

0 0
možnosti

Povinný rok předškolní docházky je na jednu stranu šikana, ALE:

Dává dětem jednu unikátní zkušenost - každodenní kontakt se svými vrstevníky. Již ve školkovém věku se děti dělí do různých partiček, někdo je přirozeným vůdcem, jiný ostatním jen naslouchá.... Tento každodenní kontakt se stejným kolektivem je něco, co dětem není možné doma dát. To je myslím hlavní přínos povinné školky. :-)

0 1
možnosti
Foto

Za mého dětství jsme ten kontakt měli i bez školek. A nejen s vrstevníky, což bylo mnohem prospěšnější. Starší děti učily ty mladší veškerým "lumpárnám" a mladší učily starší zodpovědnosti taky za někoho jiného. ;-)

4 0
možnosti
  • Počet článků 683
  • Celková karma 44,25
  • Průměrná čtenost 20243x
Markéta Šichtařová,

ředitelka společnosti Next Finance s.r.o., ekonomka,

spoluautorka několika bestsellerů o aktuální ekonomicko-politické realitě.

V roce 2016 vydala knihu Jak to vidí Šichtařová, aneb Co nám neřekli o imigraci, důchodech a naší budoucnosti.

Seznam rubrik

Oblíbené články